Майстер-клас вязання ляльок покроково для початківців. Схеми, як звязати амігурумі, Стешу, Мартіну, Тільду, Лілі, Тесс та інших

Майстер-клас в’язання ляльок гачком: 125 авторських схем з фото для любителів та професіоналів з докладним описом, як робити

Лялечки гачком стали останнім часом особливо популярними. При акуратному виконанні роботи вони не поступаються за красою стандартним екземплярам, ​​які пропонуються в магазинах.

Плюсом цього стане можливість створення індивідуального дизайну, а також вкладення душевного тепла у свою роботу. Існують різні моделі ляльок, схеми їхнього в’язання. У кожному разі, свої тонкощі, які важливо вивчити перед стартом робочого процесу.

Яких ляльок в’яжуть гачком

Зв’язати гачком можна різних ляльок. Якщо раніше це були здебільшого баби на чайник чи подібність до пупса, то тепер вибір великий. Вміючи працювати гачком, можна виконати будь-яких красивих та модних лялечок.

  • Популярністю користується подоба Барбі, LOL, а також копії різних мультяшних персонажів.
  • Пов’язати можна прості, але ефектні іграшки, які порадують не лише дітей, а й дорослих.

В’язані ляльки охоче використовують для ігор, декоративного оформлення інтер’єру, а також колекціонування. Все залежить від майстерності виконання та особистих уподобань.