Візерунки для светра спицями: схеми з покроковим описом, як вязати. Велика підбірка ажурних візерунків для жіночих джемперів

Візерунки для светри: рельєфні, ажурні, прості або складні. 120 фото наймодніших моделей чоловічих та жіночих джемперів

Светр є універсальним предметом одягу, який дуже затребуваний у дітей, популярний у чоловіків і, звичайно ж, є в гардеробі кожної жінки.

Особливо неповторні та викликають інтерес у навколишніх в’язані вироби, виконані своїми руками, тим більше, що тепер наочно доступні техніки в’язання, виробники пропонують великий вибір різноманітної пряжі, а інтернет та журнали рясніють фотографіями моделей з різними малюнками та візерунками.

>Ажурні візерунки для светра

Для в’язання одягу існує безліч найрізноманітніших візерунків. Ажурна техніка відрізняється своєю красою, невагомістю та ошатним виглядом.

Для створення светра підійде будь-яка пряжа: мохер, шерсть, бавовна, віскоза та інші види.

Мастерам-початківцям слід враховувати, що для кожної пряжі потрібно підбирати відповідні за розміром спиці.Особливо актуальним є це правило для мохера, щоб мереживний візерунок був чітко видно на пухнастому виробі.

  • Струкуючий одяг виходить із шовку та віскози. Перед початком в’язання слід правильно розрахувати довжину виробу, враховуючи те, що в’язане полотно з такої пряжі витягнеться під власною вагою.
  • Ажурний пуловер буде виглядати завершеним після проведення правильної вологої та теплової обробки – готовий виріб необхідно випрати в теплій воді із застосуванням делікатного засобу, обполоснути, злегка вичавити (не викручуючи!) і розкласти на рівній горизонтальній поверхні, розправляючи річ за формою, особливо ділянки із ажурними візерунками.

Красивий ажурний светр із бавовни – чудовий варіант одягу на кінець весни. Такі вироби захищають від прохолоди в похмуру погоду, а в спеку при яскравому сонці в них не жарко через мереживні візерунки.