Вязання жилетки спицями для початківців: 65 моделей зі схемами та покроковим описом, як звязати жилет швидко та легко своїми руками

В’язання жилетки для жінок та дітей від 0 до 3 років: фото креативних прикладів в’язаних безрукавок з ажурним та простим плетінням

Пов’язати своїми руками предмет гардеробу або придбати готовий у магазині – питання на яке давно відповіли любительки рукоділля.

Звичайно, копітка праця в’язальниць, їхній час і душа вкладені у виріб зроблять будь-який одяг твором мистецтва. Якщо ви серед тих, хто може і хоче поділитися своїм теплом і вмінням створювати красу руками, ласкаво просимо у світ в’язання.

Сьогодні у фокусі нашої уваги опинилися в’язані жилети: від схем для новачків до складніших та найцікавіших моделей. Розглянемо способи в’язання жилетки та спицями та гачком.

В’язаний жилет спицями

Підготовчі роботи. Щоб результат не розчарував, як і будь-яку справу, перед процесом в’язання необхідно підготувати пряжу, правильні спиці та допоміжні атрибути: голки, шпильки або в’язальні маркери.

  • Вибір пряжі залежить не лише від художніх уподобань, а й від призначення майбутнього жилета.
  • За умови, що матиме безрукавку дитину, слід вибирати пряжу з натуральних ниток: бавовну, шерсть або віскозу.
  • Для речей, які носитимуть дорослі люди, можна залишити у складі пряжі синтетичні волокна – навіть невеликий їхній відсоток у складі продовжить термін служби виробу.

Спіці традиційно вибираємо відповідно пряжі: для товстих ниток і об’ємної в’язки – більші за спиці, для більш щільної в’язки і для тонких волокон – спиці тонші.