Вязання слідків спицями: майстер-клас з фото та описом кращих схем жіночих, чоловічих та дитячих тапочок (зі швом або без шва)

В’язання слідків: 5 варіантів, як пов’язати красиві слідки на двох спицях. Майстер-клас для початківців з описом найпростіших способів

Досить часто ази рукоділля на спицях осягають завдяки першим самостійно пов’язаним слідкам. Це чудова можливість навчитися технічній стороні питання. Слідки річ для побуту не тільки необхідна, а й красива, зручна. Вона завжди радуватиме свою господиню.

Як функціональним і практичним предметом у гардеробі, вони можуть бути не тільки чешками, а й повноцінними тапочками. Пряжа для них підходить абсолютно будь-яка, а зв’язати їх завжди не займає надто багато часу.

Особливості в’язання слідків

Відрізняються різні моделі деякими особливостями:

  • По-перше, зв’язати їх можна як на парі спиць, так і на спицях кругової системи, а також на п’яти спицях;
  • Для виготовлення підходить будь-який матеріал;
  • Їх можна виконати як цілісними без шва, так і зі швом. Зв’язати гладкими або зробити ажурними.

Найбільше приваблює майстринь-початківців простота такого шкарпеткового виробу, і зовсім невелика кількість часу, витрачена на роботу.

Крім того свобода вибору обробки поряд з методом в’язки, що найбільш сподобався.Інструментів потрібно мінімум, а використання різних відходів дуже до душі практичним особам.

Варто спочатку скористатися найпростішою гладдю і обійтися одним швом.
> “/wp-content/uploads/wercewxr_26517.jpg”>