Вязання біні: вчимося вязати спицями та гачком шапку для жінок. Фото з покроковим майстер-класом та схемами вязання для новачків

В’язання біні: покрокова інструкція, як зв’язати на спицях модну шапку з гумкою, укороченими або звичайними рядами

В’язані речі – це завжди стильно та красиво. Такі предмети гардеробу підходять для будь-якого віку, незалежно від статі.

Одно зрозуміло, що в’язані речі завжди надають індивідуальності його господареві чи господині. До однієї з таких речей належить шапка Біні. У чому її особливість та як пов’язати, буде розказано далі.

Що таке шапка-біні

«Фасолинка», «Боб», «Шапка-віллівалка» – це всі назви головного убору, який відноситься до Біні. Ця річ завоювала популярність кілька років тому, але досі «не сходить з перших сходинок» стильних речей.

Особливість виробу в тому, що воно щільно прилягає до голови в районі скронь, але трохи відвисає на потилиці. Тому її і називають “квасолинка”. Шапка дуже універсальна. Як зазначено вище підходить для будь-якого віку і навіть найяскравішого стилю. В’яжеться такий виріб як гачком, так і спицями.

Що стосується історії створення шапки, то вона відноситься до першої половини 20 століття. Спочатку виріб носили вантажники, механіки та робітники подібної галузі.Потім десь через пару десятків років шапка Біні почала застосовуватися як додатковий головний убір для учнів лондонських університетів і коледжів. Після цього її помітили і пересічні громадяни, тому шапка увійшла до загального світового користування.