Як звязати горловину у светра спицями покроково просто і швидко: фото схеми для початківців з варіантами жіночих та чоловічих горловин

Як зв’язати горловину у светра спицями своїми руками? Поетапний майстер-клас із основними способами, як обв’язати горловину

В основному насамперед увагу привертає горловина зв’язаного виробу. Місце це досить помітне. Ось чому початківцям ручницям варто приділити йому особливу увагу, щоб не зіпсувати враження від загального вигляду всієї роботи. Її необхідно зробити не лише красивою, а й правильною, симетричною та акуратною.

Використовуючи поради досвідчених майстринь, можна за короткий термін навчитися вміло користуватися спицями, створюючи справжні шедеври рукоділля.

Види оформлення горловини у светра

Якщо в давні часи вміти в’язати необхідні речі було долею практично кожного, то в даний час якісне в’язання на руках з використанням спиць вважається справжньою майстерністю.

Поступово освоюючи традиційні навички поряд з уміннями, вмілиці, які нещодавно познайомилися з таким видом рукоділля, здатні на повну силу приступати до реалізації найсміливіших творчих задумів.
Є чимало ключових навичок у цьому непростому занятті, одним з яких виправдано вважається вміння так пов’язати горловину, щоб вона точно відповідала обраній моделі.

Якщо говорити про найбільш поширені варіанти, то до них належать:

  • Горловина без жодної бейки, закруглена. Така ж форма, але з одинарною бейкою чи подвійною. Наявність відкритого коміра стійкою;
  • Горловина. У якої є бейка у формі літери V;
  • Форма «каре» або виріз у вигляді прямокутника;
  • «Човник» — горловина, край якої йде рівно або може бути оброблений за допомогою в’язки панчохою або гумкою. Ажуром або будь-яким відповідним чином.

Форма для в’язання горловини відповідно вибирається залежно від того, якої моди дотримується господиня, а також позначеного індивідуального стилю.
До того, як безпосередньо приступати до самого процесу, потрібно досконально вивчити, а потім суворо дотримуватися рекомендацій, які наводяться в технічному виконанні. Можна скласти власну схему, виконавши заздалегідь необхідні розрахунки.