Звязати туніку гачком та спицями: прості схеми гарних тунік для жінок. Вчимося вязати модні моделі своїми руками (130 фото ідей)

Зв’язати туніку (гачком для жінки та дівчинки): підготовка, етапи робіт та ідеї оформлення. 130 фото нових моделей та схем тунік

Є чимало хороших рубрик, де пропонуються моделі жіночих тунік на будь-який смак, колір та фасон. Досить просто буде підібрати для себе найбільш підходящий варіант, який безперечно перетворить ваш вигляд і принесе масу задоволення, тим більше, що розібратися з описом і досить простими схемами не складе труднощів.

До моделей додаються викрійки, які можна підкоригувати під свій розмір, попередньо знявши необхідні мірки.

Можна вибрати легку та ажурну туніку для літа, можна виконати більш теплу модель для прохолодного часу. Є вдалі варіанти дитячих моделей. Всі вони виконуються на спицях і не потребують багато часу для роботи.

Якщо модель пов’язана добре, то вона зуміє підкреслити повною мірою гідності фігури завдяки своєму облягаючому силуету. Недоліки будуть практично приховані від сторонніх очей.

Наскільки буде оригінальна конкретна модель, багато в чому залежить як від обраного візерунка, так і від складу та якості пряжі.