Вязання пінеток спицями за схемами: покроковий урок для початківців, як повязати гарні пінетки для дівчинки або хлопчика з описом

В’язання пінеток гачком поетапно для малюків та новонароджених від 0 до 1 року. 35 моделей зі схемами та інструкцією щодо їх створення

Пінетки – один із найпопулярніших дитячих аксесуарів, який можна зв’язати. Це перше взуття для новонароджених, яке допомагає зберегти крихітні ніжки у теплі. В’язати малюкам класичні шкарпетки не прагнуть.

Це складніша робота, а також менш зручний варіант. Пінетки завжди кращі, та й моделей цього аксесуара для повноти вибору достатньо. В’язати їх можна як спицями, так і гачком, що також дає свободу рукоділкам різних напрямків.

Види дитячих пінеток

Розмаїття дитячих пінеток вражає. Насамперед вироби ділять за сезоном. Вони можуть бути легкими літніми або теплими зимовими. Для в’язання різних варіантів беруть пряжу з різним складом, завтовшки.

  • Пінетки також статевої приналежності. Одні створені спеціально для гардеробу хлопчиків, інші впишуться виключно у дівочий образ.
  • Вироби можуть бути виключно повсякденними, універсальними або ошатними.
  • Найголовніший поділ пінеток на види полягає в різниці типужу кожної речі.

В одному випадку це імітація класичних шкарпеток, в іншому — аналог чобіт, кросівок, туфельок.Пінетки можуть бути виконані зі звіриними мордочками, квіточками та іншим декором. Чим складніший і незвичайніший формат черевиків, тим більше зусиль доведеться докласти для їх виконання.