Вязані речі для новонароджених: схеми, опис, майстер-клас, фото-ідеї цікавих моделей для хлопчиків та дівчаток

В’язані речі для новонароджених: добірка зі 100 красивих схем, викрійок та фотографій найкращих моделей для дітей до 1 року

В’язати речі для новонародженого мамам зазвичай нескладно. Це додаткова радість із турботою про свою дитину. Малюкам не прийнято в’язати вироби, що потребують великої майстерності.

З завданням легко впорається людина, яка має базові навички роботи спицями або гачком. Враховуючи можливості сучасної пряжі, створити щось для новонародженого вийде навіть голими руками, не володіючи жодними додатковими вміннями.

Починати краще з найнеобхіднішого: плед, пінетки, перша іграшка, шапочка, кофточки, штанці, комбінезончики. У виконанні цих речей немає нічого складного.

В’язаний плед гачком або спицями

Пов’язати плед невеликого розміру, призначений для малюка, легко. Досить мати елементарні навички.

Якщо таких немає, відсутні інструменти для в’язання, але бажання зробити це своїми руками велике, то не треба впадати у відчай.

  • Вдалим рішенням стане використання пряжі з готовими петельками. Залишається створити ряди, простягаючи елементи один через інший.
  • Довжина початкового ланцюжка становитиме ширину виробу. Перевернувши роботу, дії продовжують.
  • Продовжують за аналогією, домагаючись формування виробу потрібної довжини.
  • За бажанням можна вивчити інструкції щодо створення різних візерунків у такий спосіб роботи.
  • Якщо присутні мінімальні навички роботи спицями або гачком, можна відразу вибрати малюнок, який хочеться і вдасться втілити.Існують різні техніки створення візерунків, багато з них доступні початківцям. Працювати можна не лише з картинкою, а й за кольором, фактурою.

Варіантів урізноманітнити дитячий плед безліч. Найчастіше у випадку з малюками це не потрібно, перевагу віддають простим, зручним та безпечним речам.