Як звязати спідницю спицями для жінки: 45 моделей зі схемами, фото та описом. Вчимося вязати просту офісну спідницю

Як пов’язати спідницю спицями поетапно для жінки: коротку, теплу, зимову, довгу, літню, пряму та розкльошені (118 фото)

Унікальні речі для підкреслення індивідуального стилю створюються на замовлення або своїми руками. Для цього використовується текстиль, але завдяки в’язанню спицями іноді виготовляються приголомшливі жіночі предмети одягу для появи на важливій події та повсякденного носіння.

Фото нових високоякісних моделей регулярно з’являються на сторінках різних модних журналів, але етапи в’язання та схема пропонуються рідко. Тому розберемося як зв’язати спідницю спицями для особистого користування або для продажу, подарунку жінці.

Плюси самостійного в’язання спідниці

Простіше забезпечити відповідність трендам. Сучасна спідниця легко поєднується з яскравим топом, блузкою та водолазкою.

Основні позитивні моменти:

  • Рукоробка самостійно вибирає фасон, довжину, ширину та декоративні елементи спідниці;
  • У процесі роботи, у разі потреби, може змінити спиці, колір або візерунок виробу;
  • Якщо з текстового опису етапів роботи щось не зрозуміло, може спиратися на докладний відеоурок. Це полегшує та прискорює завдання, оскільки всі складні моменти стають простими для сприйняття та виконання власними руками;
  • Може роздрукувати та скористатися готовими викрійками.

Ці переваги значно полегшують та прискорюють процес навчання і можуть надати імпульсу для створення унікальної спідниці на основі підживленого натхнення.
Ця справа допоможе впоратися з депресією, оскільки відволікає від реальності на багато годин. Гардероб зрештою поповниться унікальною річчю. Несподіваний подарунок підніме настрій: доньці, подрузі, колезі. Посмішки стануть чудовою нагородою для рукоділки.