Берети спицями для жінок: схеми з описом + поетапне керівництво для початківців, як вязати бере та огляд популярних новинок 2024 року

Берети спицями для жінок: ТОП-55 теплих та стильних в’язаних новинок головного убору 2024 року (на весну, літо та осінь)

В’язаний берет користується популярністю вже багато років. Це можна пояснити тим, що він надає жіночому образу елегантності, витонченості. Плюс берета в тому, що з-поміж величезної кількості видів можна вибрати найбільш підходящу за формою обличчя.

Як вибрати пряжу для берета

Головний критерій підбору моделі – не тільки фасон, а й нитка. Безпосередньо вона має велике значення, адже від неї залежить те, як виглядатиме в’язаний виріб на голові, утримуватиме свою форму і носитиметься.

Ангора

Це ніжна, пухнаста, вовняна пряжа, виготовлена ​​з ангорських кроликів. Щоб надати міцність пряжі при її виготовленні додають як базу тоненьку нитку з акрилу або вовни.

В’язані вироби з ангори не воліють вологе середовище, тому при проникненні в нього води здатні надати великої усадки. В’язаний теплий берет із цієї пряжі потрібно при снігу прикривати парасолькою.