Цегляне плетіння бісером: схеми та покрокові уроки з плетіння для початківців своїми руками з бісеру квітів, тварин, мозаїки

Цегляне плетіння бісером: навчальний майстер-клас для новачків з бісероплетіння фігурок, кілець та оригінальних брелоків

Практично постійно виникають дедалі нові техніки рукоділля (у тому числі й плетіння бісером), що допомагають створювати по-справжньому неповторні роботи. Одним із таких прикладів є техніка цегляного плетіння.

Особливості техніки цегляного плетіння

Спочатку необхідно відзначити, що в бісероплетінні існує кілька техніки, які можна розглядати як базові. Одним із таких варіантів є цегляне плетіння бісером.
Саме такий підхід використовують усі, хто надалі хоче досягти певного результату. Ті, хто давно займається виробництвом виробів з бісеру, відзначають схожість подібного варіанту з мозаїчною технікою, хоча певні відмінності все-таки мають місце.

Сутність цегляного плетіння бісером

Створювані подібним чином вироби відрізняються високою гнучкістю. Це можна розглядати як додаткову перевагу, оскільки робота з матеріалом високої податливості проходить швидше та результативніше.

  • Застосування такої техніки передбачає, що нитка не проходить усередині скляних елементів, а фіксується за нитки, розташовані в попередньому ряду.
  • При цьому кожен стібок повинен проводитися в ту петлю, яка сформована ниткою між бісеренками.

Незважаючи на порівняльну легкість подібного варіанту, плетіння бісером (у порівнянні, наприклад, з мозаїчною технікою) вимагає трохи більшого часу.Щоправда, якщо виникне потреба у розширенні або звуженні першого рядка, на це піде набагато менше часу.