Двоколірні візерунки спицями: схеми, фото, опис для початківців, як вязати зі знятими петлями та лінивий жаккард правильно (127 фото)

Двоколірні візерунки спицями зі знятими петлями. Рельєфні візерунки, лінивий жаккард, хвилі, зигзаги для дитячих та дорослих речей

Процес в’язання на спицях – це спокійне і водночас досить захоплююче заняття, в результаті якого створюються шедеври, що зберігають тепло людських рук і частинку душі рукоділки. Початківці-майстрині починають із шарфів, поступово переходячи до складних речей – одяг, об’ємні пледи, ажурні вироби.

З часом набираючись досвіду, в’язальниці переходять до виконання багатобарвних речей, вивчаючи схеми малюнків та численні фотографії. Дуже цікаві двокольорові візерунки, що виконуються спицями. Вони підходять для виконання практично будь-якої речі, подобаються як дітям, так і дорослим.

Яскраві кольори, підібрані з оптимальним поєднанням, зупиняють захоплені погляди оточуючих. Такі візерунки під силу початківцям, які комбінують нитки різних відтінків за готовими схемами або втілюють у реальність свої власні задуми.