Прості візерунки спицями: 90 схем для вязання з описом для новачків + фотографії зразків найкрасивіших візерунків

Прості візерунки спицями покроково – гарна добірка зі схемами для в’язання ажурних візерунків з лицьових та виворітних петель

Популярність простих візерунків спицями завжди висока. Вони дозволяють створювати універсальні базові вироби. У простоті також криється привабливість візерунка для новачків. Подібні варіанти освоювати легше та швидше.

Дослідним майстриням теж не завжди хочеться довго возитися зі складними схемами, що вимагають часу і уваги. Прості візерунки у будь-якому разі стають вдалим рішенням. З ними вдасться зв’язати різні вироби, не докладаючи великих зусиль.
Лицові та виворітні або основа в’язання спицями

Приступаючи до вивчення азів в’язання спицями, знайомляться із виконанням базових петель. Це лицьові та виворітні, на яких все будується. Навчивши їх в’язати, можна переходити до в’язання різних візерунків.

Саме ці види петель лежать в основі будь-якого візерунка. Навіть не знаючи інших методів та прийомів в’язання спицями, можна створювати різні вироби. Вони необов’язково будуть надмірно простими та нудними.

Виконання різноманітних комбінацій лицьових та виворітних достатньо для формування красивого, модного, затребуваного малюнка.