Розвиваюча книжка з фетру своїми руками: 115 фото ідей, викрійок та схем. Майстер-клас із шаблонами та прикладами сторінок книжки для дітей

Розвиваюча книжка з фетру своїми руками для дітей: поради щодо вибору матеріалів та шаблонів (115 фото-прикладів сторінок)

Фетр – унікальний, екологічно чистий, приємний та пластичний матеріал. Розвиваюча книжка з нього потішить і здивує будь-яку дитину. Особливо, якщо в ній багато сюжетів чи сценок, вона видає звуки чи запахи, а також із зображеннями можна щось робити.

Така книжка стане справжньою подорожжю у світ нових емоцій та знань, а також допоможе дитині повніше розвивати свої почуття та інтелектуальні здібності.

Склад розвиваючої книжки

Дитяча розвиваюча книжка – це особливий барвисті картинки, ігри та вправи, який підійде для дитини від 1,5 до 3 років. Дитині буде цікаво чіпати, проходити пригоди разом із героями книжки.

Під час її використання він зможе вивчити:

  • Коліри;
  • Геометричні форми;
  • Літери та цифри;
  • Елементарні математичні дії.
Окрім цього, дитина отримає задоволення від різних тактильних відчуттів, звуків та запахів. Книга стане приємним супутником у дорозі, гарним супроводом перед сном та просто улюбленою іграшкою.

Рада. При виготовленні книжок своїми руками можна зробити кілька іграшок, які змінюватимуть у міру того, як дитині вони набридають або вона зростатиме і освоюватиме нові знання.