Вироби з фетру своїми руками: шаблони, викройки, схеми, покроковий урок з майстер-класом

Вироби з фетру своїми руками: ТОП-140 фото виробів та варіантів виробів з викрійками, шаблонами, схемами та трафаретами

Фетр – приємний, практичний та екологічно чистий матеріал. Він дуже пластичний і зручний у рукоділлі. Саме тому його часто вибирають для дитячих іграшок та виробів. Такі вироби зручно валяти, тисати, мутузити та тягати із собою.

Тому діти їх просто люблять. Ці іграшки підходять для будь-якого віку. Зовсім малюкам буде приємно м’яти їх, а старші діти будуть вигадувати з ними справжні пригоди.

Особливості фетру

Фетр – це найтонша повсть, яка виготовляється з різних матеріалів: пуху кози або кролика, шерсті, різних волокон. Тобто пух звалюється за певною технологією, внаслідок чого виходить рівний та щільний матеріал.
Фетр на відміну від звичайних тканин не має поздовжньої та поперечної нитки, а отже, рівномірно тягнеться і утримує форму в різні боки. Завдяки цьому іграшки та інші вироби, наприклад килимки або панно, краще тримають форму.

За текстурою фетр схожий одночасно на волок, велюр або навіть шерсть. Це робить його дуже приємним на дотик, що подобається дітям. Такі іграшки чудово розвивають дрібну моторику, знімають стрес і просто дарують приємні емоції.