Вязання іграшок гачком для початківців з плюшевої пряжі: добірка схем, моделей, фото з описом, майстер-класів, інструкцій

В’язання іграшок гачком покроково: ТОП-100 фото красивих робіт з плюшевої пряжі + поради з докладним описом

В епоху «хенд мейду» іграшки зроблені своїми руками набирають все більшої популярності. Це і зворушливий спосіб показати турботу і взяти участь у процесі створення чогось унікального.

У будь-якому випадку трикотажні іграшки завойовують все більше сердець, їх використовують як прикраси або модні аксесуари, які можна повісити на сумку або рюкзак. Призначень безліч. Створити таку іграшку непросто, потрібно запас часу та терпіння. Натомість результат радуватиме власника та даруватиме йому масу позитивних емоцій.

Необхідні інструменти

Перед тим як розпочати створення в’язаної іграшки необхідно мати при собі гачок. Правильний гачок запорука успіху. Вибір гачків різноманітний, проте недосвідченим майстриням краще вибирати гачки простіше та зручніше.

Гачок має бути достатньо товстим, щоб працювати з вибраною пряжею. Маленький і тонкий гачок не підійде для товстої пряжі, петлі застрягатимуть, а пряжа плутатиметься.

Також і великий, масивний гачок стане поганим варіантом для тонкої пряжі або ниток, петлі будуть надто нерівними та некрасивими.