Ажурні кофточки спицями та гачком: 55 красивих моделей та схем для початківців. Вчимося вязати покроково своїми руками ажурні візерунки

Ажурні кофточки для жінок: ТОП-115 фото моделей джемперів з красивим візерунком для новачків пов’язаних спицями та гачком

Наскільки привабливо виглядає на будь-якій жінці ажурна в’язана кофточка з класичним силуетом, знають усі. Така модель передається з покоління в покоління представницями прекрасної статі, ні на хвилину, не втрачаючи своєї свіжості сприйняття, привабливості та актуальності.

Звичайно, секрет такого успіху пов’язаний із створеним романтичним чином, проте, побачивши абсолютно несподівано таку модель, більшість відразу ж загориться бажанням мати саме таку, причому зв’язати своїми руками.

Сучасні моделі ажурних кофтинок

Чим приваблива модель, яка є кардиганом, виконаним на спицях.

  • По-перше, її позначений прямий силует.
  • По-друге, по зовсім по-сучасному приспущене плічко робить цю річ і її володарку чарівною в очах протилежної статі, не кажучи вже про неї саму.
  • Гузинка виглядає дуже повітряно і ніжно обрамляє, як нижню частину виробу, так і робить завершеними рукавні манжети, облямовуючи при цьому виріз.

Присутність смуг, поряд з ромбічними формами, а також класика ажура, розташованого по вертикалі, сприймається з боку, як зовсім свіже віяння моди.

За кольором, що оптимально підходить для такої моделі, вважається приємно жовтуватий. Однак, ніхто не зможе завадити рукоділниці досхочу поекспериментувати з різнобарвними зразками, щоб підібрати свій суто індивідуальний відтінок.
Для того, щоб вийшла по-справжньому гарна та якісна річ, варто скористатися докладним майстер-класом, представленим на відео. Уважно дотримуючись усіх порад та рекомендацій, результат вийде цілком очікуваним.