Як звязати светр спицями: покроковий майстер-клас для початківців, як вязати кофту + фото найкращих схем з повним описом

Як зв’язати светр: 108 фото наймодніших моделей кофт 2024 року. Огляд основних етапів в’язки та популярних схем для початківців

Ви хочете зв’язати собі светр? У цій статті представлені відмінні безкоштовні інструкції з в’язання светрів для новачків, вони допоможуть вам приступити до роботи.

Також тут є поради, які дозволять вам доповнити новим светром ваш гардероб.

В’язання светра на спицях: Яка нитка підійде

Светри простої в’язки вважаються одним з найбільш приємних проектів для формування, а також подальшого носіння. В’язання одного светра може здатися непростою роботою.

Перед тим, як починати в’язати светри, потрібно визначитися з моделлю, а також фасоном. Після підбору відповідного светра слід підібрати матеріал, з яким вам потрібно буде працювати: нитка, спиці та допоміжні аксесуари.

Згідно з визначенням, у светра немає застібок, а великий комір можна зробити у вигляді стійки або скласти навпіл, щоб він привабливо і щільно, подвійним підворотом, облягав шию. Спицями виходить зв’язати величезну кількість зразків, що дає можливість сформувати справді неповторні теплі светри різних моделей.

Для в’язання светра спицями найчастіше застосовують пряжу:

  • Вовняну;
  • Напівшерстяну;
  • Кашемірову;
  • Зі змішаних волокон та ін.

Для надання своєрідності і для тепла часто в’яжуть спицями теплі речі, додаючи пух або застосовуючи букльовану пряжу.

Від якості нитки залежить те, наскільки теплим стане светр, тому пряжу вибирають, враховуючи функціональність призначення речі: є ж відмінність, має намір власник в’язаного одягу йти в гори або просто на прогулянку в місті, на роботу або навчання і т. д. .

Синтетичну нитку, а також 100% бавовну не рекомендовано застосовувати.