Легкі візерунки спицями: вязання простих та красивих візерунків для початківців + покрокові схеми з фото та описом

Легкі візерунки: поетапна техніка створення красивих візерунків спицями із виворітних та лицьових петель у домашніх умовах

Нескладні візерунки у в’язанні мають на увазі легку техніку виконання, а малюнок виходить зовсім не простим, а цікавим та привабливим!

У даному матеріалі представлений докладний опис того, як за допомогою виворітних та лицьових петель створити оригінальний візерунок.

Проста техніка виконання красивого візерунка

Для того, щоб освоїти техніку виконання візерунків, починати краще з найпростіших. Серед них є багато красивих варіантів. Вив’язуючи такі візерунки на спицях, майстриня-початківець набуває навички для створення більш складних малюнків. Тому необхідно більш детально ознайомитися зі схемами та описом.

Приклад простого візерунка №1

Як правило, прості візерунки засновані на в’язанні лицьових та виворітних петельок. Якщо така навичка є, то виконання візерунка не складе великої праці.

Для виконання простого візерунка знадобиться матеріал, найкраще, якщо це буде акрилова пряжа. Завдяки своїй гладкій структурі вона добре знімається з інструменту, а петельки виходять рівні та акуратні.

Як інструмент підійдуть прямі спиці певного розміру.

Хід роботи:

  1. У даному візерунку раппорт дорівнює двом петелькам. Також слід набрати ще дві кромкові та п’ять петель рівноваги.
  2. Рапорт малюнку складає 4 ряди.
  3. Насамперед слід набрати на спиці 17 петельок.
  4. Як правило, схеми в’язання малюнків читаються праворуч наліво. Але парні виворотні ряди слід читати зліва направо.
  5. Настав час розпочати роботу. Першу кромкову петлю потрібно зняти, не пров’язуючи. Всі, хто залишився, пров’язати лицьовими петельками.
  6. Другу кромкову петельку пров’язати виворітною.
  7. Другий ряд пров’язується одними виворітними, крім кромкових.
  8. У третьому ряду лицьові та виворітні петлі чергуються, орієнтуючись на раппорт. Петлі рівноваги пров’язуються лицьовими петлями.
  9. У четвертому ряду всі петлі виворітні, а ті, що в лицьовому ряді в’язалися виворітними, пров’язуються лицьовими.