Патентна гумка спицями зі схемами вязання та описом для новачків про те, як робити еластичну англійську гумку по колу, 118 фото

Патентна гумка спицями: як в’яжеться, чим відрізняється англійська в’язка від напівпатентної? Опис техніки виконання за схемами

Рукоробки використовують у в’язанні різні системи. Однією з яких є патентна гумка або в’язка. У чому ще її особливість буде розказано нижче.

Що таке патентна гумка

Патентна гумка має ще одну назву – англійська в’язка. Гумка означає еластичний відрізок тканини, створений за допомогою в’язки. Способів її створення досить багато, але рекомендують освоїти патентну в’язку, яка не займає багато часу для створення виробу.

А також виділяється добрими зовнішніми даними. У чому ще її особливість? В’язка патенту нагадує просте рукоділля. Тобто. англійська в’язка захоплює безліч методик. Виріб створюється шляхом сплетення лицьової та виворітної петлі. Але петельки набираються непарної кількості.

Сам спосіб в’язання патенту виглядає так. В’яжеться лицьова петля із накидом. Потім петелька знімається і залишається у такому вигляді. Після цього знову в’яжеться лицьова.

Далі створення речі переключається на іншу систему. Тобто. перед виворотом робиться накидання, а сама виворітна петля знімається. Що ж до петельки з накиданням, з нею роблять так, пров’язуючи її за передню стінку.

Цікаво знати! Патентна чимось схожа на патентну підлогу. Єдине, що другий варіант містить парну кількість петельок.