Візерунок ромби спицями: схеми візерунків різних видів від ажурних до простих з описом. Покроковий майстер-клас з фото для новачків

Візерунок ромби: велика добірка схем візерунків у різних стилях у вигляді ромба пов’язаних спицями лицьовими та виворітними петлями

Ромб – одна з найпопулярніших геометричних фігур у в’язанні. Він міститься у багатьох візерунках. Створюють такі малюнки за допомогою різних технік в’язання. Ромби можуть бути ажурними, рельєфними з кіс.

У кожного варіанта своя сфера застосування. Візерунок ромби універсальний, підходить для жінок, чоловіків, дітей. Його використовують для створення різних речей. Можна знайти варіанти малюнків для в’язання різних рівнів складності. Не треба сумніватися щодо можливості використання таких візерунків, настав час вибирати відповідні схеми, використовувати їх на практиці.

Інструменти та матеріали для в’язання ромбів

Виконувати в’язання ромбів можна з різних ниток. Ажурні візерунки найчастіше використовують при роботі з тонким матеріалом. Це може бути бавовна, шовк, віскоза або мохер.

Рельєфні візерунки відмінно підходять для в’язання середньої товщини пряжі.

  • На полотні вимальовуються витончені, добре помітні постаті. Під час роботи товстими нитками підійдуть ромби з кіс або арани.
  • У будь-якому варіанті можливе виконання малюнка з використанням ниток різних кольорів.

Визначившись із матеріалом та візерунком, вибирають робочий інструмент.Тип і товщина спиць може змінюватись в залежності від поставленої мети.