Вязання гачком для початківців (120 фото).Опис робіт з безкоштовними схемами. Покроковий урок, як звязати іграшку амігурумі

В’язання амігурумі: лайфхаки та майстер-класи, як зв’язати гачком іграшки + схеми з описом робіт та поради щодо вибору ниток

Іграшки своїми руками – це завжди, красиво, незвичайно, неповторно та з душею. Лялечок, зайчиків, ведмежат і лисичок можна як просто пошити, так і зв’язати.

Причому, якщо використовувати останній метод, можна застосувати безліч варіантів в’язання. Однією з яких є амігурумі. Про подробиці даного рукоділля буде розказано далі.

Що таке амігурумі

Амігурумі відноситься до популярного на сьогодні рукоділля. Воно родом із Японії та в перекладі з японської означає «в’язане». Таке в’язання підійде не лише досвідченим майстриням, а й початківцям.

В якості інструментів застосовуються і гачки та спиці. Якими можуть створюватися як маленькі представники тваринного світу, так і мініатюрні чоловічки. А також тортики, сумочки та інші предмети їжі чи побуту.

  • Дослідні майстри віддають перевагу саме гачку як інструмент для цього рукоділля.
  • На їхню думку, він найбільше відображає мініатюрність в’язаних героїв.
  • Що стосується самої історії рукоділля – це були перші персонажі японських аніме.
  • Тому творчість перекинулася на створення інших предметів (тварини, ляльок, предметів побуту тощо).

На даний момент творчість можна віднести до найпопулярнішого в’язання. Адже, завдяки всесвітньому павутинню про цю творчість дізнався весь світ. А герої рукоділля залишили у собі слід від східного мистецтва.