Вязання гачком сніжинки: легкі схеми ажурних візерунків із описом для новачків. Вчимося робити гарні новорічні сніжинки своїми руками

Як пов’язати новорічну сніжнику своїми руками? Підбірка прикрас для дому та затишку

Найкрасивіші варіанти виходять при використанні пряжі з основою з бавовняного волокна, а гачок при цьому повинен бути не більше ніж номер один з половиною.

Кольорова палітра не тільки біла. Це можуть бути блакитні і навіть рожеві вироби. Крім того, дуже гарно грає на краєчках золотистий або срібний блиск обв’язки.

Основи в’язання сніжинки

В’язання виконується згідно з наведеною схемою до тієї сніжинки, яка зуміла справити потрібне враження.

На практиці сніжинка починає зв’язуватися із центральною частиною. Замикаються в кільце кілька набраних повітряних петельок. Потім в’язання йде кругами, так само, як у випадку з вив’язування візерунків для ажурної серветки.

На практиці майстрині використовують як стовпчики з присутністю і відсутністю накидів, так і повітряний тип петельок. Є схеми, де потрібно вміти виконувати пік.


Тим, хто ще тільки приступає до вивчення особливостей подібної творчості, просто необхідно буде ознайомитися з відеоматеріалом з виготовлення найпростіших моделей сніжинок.