Кофта для хлопчика спицями: схеми вязання стильного джемпера, худі, светра, жакета для хлопчика (110 фото моделей)

Кофта для хлопчика спицями: 10 класних моделей у вигляді пуловера, куртки, джемпера з фото та покроковими схемами в’язання

Коли підходить момент і стає видно, що дитина вже виросла з колишнього светра, то знадобиться не так багато часу і велике бажання оновити його гардероб новою оригінальною кофтою, яка застібається на блискавку або просто прикрашена помітною мордочкою дружелюбного котика.

Взявши за основу як зростання, так і інші особливості фігури дитини можна істотно полегшити собі завдання і зменшити час на його виконання.

Насамперед заміряється загальна довжина пуловера, потім стегна за обсягом, довжина, яка потрібна для рукава (можна трохи із запасом). Вимірювання в цьому випадку проводиться від шийного відділу до долоні.
В’язана кофта з малюнком у вигляді кота

Кофта неодмінно викличе найжвавіший інтерес у хлопчика своїм оригінальним зовнішнім виглядом, особливо це стосується вікової групи від семи до десяти років. Спереду такий одяг прикрашений вив’язаними з іншого кольору пряжі кумедної мордочки тварини.

На додаток до капюшона прилаштований смугастий хвостик котика, будучи його логічним завершенням у даній моделі.

Вив’язування котиної морди, проводиться згідно з наведеною схемою. В’язання можна спростити тим, що застосувати для вив’язування кожної конкретної ділянки свій власний окремий клубок відповідного відтінку.

Від отворів допоможе позбутися перехрещена нитка на виворітній стороні, яку не рекомендується затягувати дуже сильно. Малюнок у процесі роботи не повинен зменшуватися.

Для в’язання знадобиться:

  • Бавовняна пряжа близько десяти мотків для семи-восьми років, або дванадцяти мотків на вік дитини від восьми до десяти років. Колір бажано підібрати сірий відтінок;
  • Білосніжна та чорна вовняна пряжа, по сто грамів кожної;
  • Спіці можуть бути третього номера або три з половиною;
  • Булавки для маркування петель.

В’язання проводиться спареною ниткою. В ідеалі набирається спочатку пробний варіант, тому можна точно розрахувати необхідну кількість петель для роботи.