Вязане плаття для дівчинки спицями та гачком з описом, та схемами для початківців. Покроковий майстер-клас, як звязати сарафан та туніку

В’язане в’язати туніки, сукні та сарафани для дитини від 1 року до 6 років (фото простих схем)

Плаття — один із найпопулярніших предметів гардеробу будь-якого дівчиська. Підлітки вже з дитинства люблять і вміють вбиратися, модничать. Красива в’язана сукня допоможе зробити будь-який образ юної чарівниці по-справжньому жіночним. Створити його може будь-яка мати, бабуся, тітка дівчинки.

Достатньо мати мінімальні навички в’язання. Різні моделі відрізняються за зовнішнім виглядом, рівнем складності виконання та призначенням. Кожен зможе вибрати для себе найкращий варіант.

Чим можна в’язати сукню для дівчинки (спиці або гачок)

Однозначна відповідь про вибір типу інструменту для в’язання сукні дівчаткам дати неможливо. Існують гарні моделі, які виконуються кожним з варіантів. При виборі орієнтуються рівень володіння інструментом.

Можно знайти елементарні моделі для в’язання спицями та гачком. При необхідності перед початком роботи можна освоїти або підтягнути рівень навичок для виконання моделі, що сподобалася. Вплив на вибір можуть мати нитки, передбачувані для використання в роботі.