Як розтопити мило на водяній бані, мікрохвильовій печі, плиті в домашніх умовах? Інструкція, як зварити та зробити мило з обмилок

Як розтопити мило на водяній бані – огляд кращих способів топки мила в мікрохвильовій печі, електричній плиті та на газовому вогні

Процес миловаріння — поєднання творчості та практичності. Можливо, у вас накопичилися залишки будь-якого туалетного мила, то можна знайти їм застосування. Виберіть час і зробіть із розрізнених шматочків мила новий авторський мильний брусок своїми руками.

Технічно процес не складний, тут більше буде потрібно уважність і акуратність. Достатньо розтопити залишки мила, поступово додаючи необхідні складові.

Огляд найефективніших методів, як розтопити мило

Варіанти, як розтопити по суті непридатні залишки в домашніх умовах, та не зіпсувати їх, розглянемо у цій статті. Опишемо найчастіше вживані техніки і сам процес виготовлення звичайного домашнього мила із залишків.

Уміючи грамотно працювати зі шматочками мила, можна періодично створювати нове. Ваш продукт буде набагато кориснішим, якщо додати до нього ефірні олії та відвари трав на свій смак. І при цьому ніщо не зможе зрівнятися з індивідуально підібраним ароматом.

Все це прийде поступово, з навичкою. А поки що розглянемо самі основи миловаріння.

А поки що приготуйте необхідні інструменти для вашого миловаріння:

  1. Всі шматки мила, що залишилися, бажано відразу в достатній кількості;
  2. Формочки — за бажання можна набути професійних форм. Хоча застосовні різні види невеликої тари для випікання силікону. Багато майстрів використовують дитячі формочки для гри в пісочниці або різну дрібну тару від продуктів;
  3. Масла, які вважаються базовими – до них відносять мигдальне, оливкове або обліпихове;
  4. Ефірні олії — знадобляться для створення специфічного аромату та оздоровчого впливу;
  5. Харчові барвники;
  6. Терка з металу, зручніша у вигляді конуса з великими та середніми осередками;
  7. Різні черпачки та палички для помішування.

Важливо! Посуд для миловаріння використовуйте окремий, оскільки поступово мило просочуватиме всі ємності. Досить обполіскувати після закінчення процедури та окремо зберігати.