Як звязати рукавички: покрокова інструкція з фото-прикладами та докладним описом схем для початківців, як вязати рукавички спицями

Як зв’язати рукавички гачком і спицями: посібник для новачків, як зв’язати жіночі, чоловічі, дитячі, з пальцями і без рукавички

В’язані рукавички є не тільки елементом зимового гардеробу, а й модним аксесуаром. Короткі рукавички, що мають утеплювач всередині, довгі ажурні мітенки, а також звичайні рукавички-трансформери доповнять ваш образ неповторною манерою. У цій статті розповідається про те, які звичайні методи в’язання рукавичок.

Схема в’язання жіночих рукавичок спицями

Сплести рукавиці спицями за схемою зуміє, зокрема й новачок. Потрібно лише вивчити основну інструкцію з в’язання виробу. Вона однакова для обох представників статей.

Відмінності є лише у розмірах. В’яжуть рукавиці на п’яти, двосторонньо загострених спицях (шкарпеткові), спрямованість має бути від зап’ястя до кінців пальців.

Під час в’язання рукавичок можна використовувати всілякі малюнки:

  • Щільні;
  • Ажурні;
  • Жакардові.Нити підбирають:

  • Тоненькі, що містять багато вовни, або абсолютно натуральні (підходять для всіх фасонів незалежно від віку, а також статі людини);
  • Бавовняні (для парадних заходів, для представниць жіночої статі);
  • Плюшеві або букльовані (для дитячих девайсів).Не рекомендується застосовувати пряжу, що містить ворс, тому що вона дуже скочується при носінні.

Витрата нитки на пров’язування однієї пари рукавичок — від 40 до 130 грамів (залежить від габаритів та підібраної моделі). В’яжеться відповідно до особистих вимірів.