Англійське вязання спицями: майстер-клас, схеми та опис для початківців + покроково вчимося вязати англійську гумку по колу

Англійське в’язання спицями: огляд модних моделей та схем на 2024 рік. Проста інструкція, як в’язати в домашніх умовах

Закінчується літо. Настання холоду змушують замислитись над своїм зимовим гардеробом. Теплі шапки, в’язані рукавички та рукавички, теплий палантин. Чого у Вашому гардеробі не вистачає для суворої зими? Нові, оригінальні речі, виготовлені власноруч.

Що може бути надійнішим та теплішим у зимові холоди? Англійською гумкою в’яжуть різні види шапок, светрів, снудів та шарфів. Саме простота в’язання виділяє цей візерунок серед інших. Незважаючи на всю простоту, в’язані речі таким візерунком виглядають дуже ефектно.

Основи Англійського в’язання

Довгий час був тільки чоловічим видом заняття. Починаючи з кінця сімнадцятого століття найпоширенішою технікою в’язання, було в’язання мереж англійськими рибалками, яке згодом перейшло в один із відомих візерунків спицями та отримало назву «англійська гумка».

Вироби таким візерунком набувають додаткового обсягу, за рахунок двосторонньої в’язки. У цього візерунка немає лицьової або виворітної сторони. Полотно виглядає однаково з обох боків.