Пошиття жіночих шортів своїми руками на гумці: викройки та покрокова інструкція для початківців, як пошити шорти на літо

Пошиття жіночих шортів своїми руками: нюанси побудови викройки та шиття. Поради щодо вибору моделі, розміру, фасону та крою

Пошиття простих спортивних шортів нескладне і в основному зводиться до кількох прострочок. Для початківців підійдуть щільні трикотажні тканини, джинс, для досвідчених кравчинь не стане складним процес відшиття шортів до офісного жіночого костюма.

Вимоги до матеріалів для жіночих шортів

Ця деталь гардероба покликана забезпечити вільні рухи, при яких нічого не обмежуватиме або натиратиме. Щоб полегшити рух, тканина повинна бути м’якою, зручною для носіння, а також міцною та довговічною.Якщо ви починаєте шити, виберіть бавовняну або віскозну тканину, яку легко кроїти і шити. Для спортивних жіночих шортів підійде кулір або інший подібний трикотаж. У таких шортах зазвичай немає кишень, але є гумка чи зав’язки на талії.

Уникайте тканин, з якими важче працювати, наприклад, пластичного трикотажу, який еластичний, або шовку, який ковзає.

Також відрегулюйте вибір тканини відповідно до типу шортів, які ви хочете пошити: атлас, тафта або сатин для тусовочних шортів або для поїздки в них на курорт, або джинс, льон або щільна бавовна для повсякденних штанів.