Вязання джемпера спицями та гачком для початківців: схеми наймодніших светрів. Інструкція, як звязати гарний теплий джемпер

В’язання джемпера: ТОП-105 фото наймодніших моделей дорослих та дитячих светрів 2024 року пов’язаних спицями та гачком
Ви коли-небудь хотіли навчитися в’язати, але не знали, з чого почати? Ми перетворимо вас з новачка на професіонала, здатного вив’язати готовий светр, який буде саме до зими.

Коли ви самі вив’язуєте джемпер, він стає авторським одягом. Джемпер можна зв’язати одним малюнком та кольором для всіх членів сім’ї, у тому числі і для вихованця. Як весело одягти всім свої светри одночасно на новий рік!Для першого викроювання ми рекомендуємо щось просте, щоб ви могли зосередитися на конструюванні. Подумайте про панчішкову, хусткову та гумову в’язку.

Покрокова інструкція в’язання джемпера своїми руками

Светр може зайняти багато часу, щоб не втрачати імпульс, спробуйте камвольну пряжу або товсту. Нарешті, одне з найскладніших завдань – знайти той фасон джемпера, який підходить вашому тілу та уподобанням.

Деякі в’яжуть джемпер по колу без швів. Можна в’язати по викрійках чотирьох частин: переда, спини та двох рукавів. Горловина в’яжеться після з’єднання переда та спинки.


Можна використовувати велику швейну голку, щоб прошити всі шви. Як альтернатива, ви можете використовувати швейну машину. Ви також можете зв’язати гачком шви, використовуючи простий шов в один стібок.