Візерунки для шарфа спицями: 45 красивих схем візерунків для новачків (від ажурних до простих) + майстер-клас з фото та детальним описом

Візерунки для шарфа: ТОП-45 незвичайних варіантів двосторонніх або односторонніх, ажурних та простих візерунків з наочними схемами

Шарф – невід’ємний предмет гардеробу для холодної пори року. Це справді універсальна річ: підходить усім незалежно від статі та віку. Чоловіки та люди похилого віку воліють носити його під верхнім одягом, вкриваючи шию.

Представники творчих професій, молодь люблять довгі, яскраві шарфи, недбало накинуті поверх пальта, парки чи куртки в один оборот. Жінки люблять комплекти шапка-шарф, виготовлені в одному стилі. Малюкам теж воліють в’язати комплекти, прикрашені помпонами та пензликами.

Уже кілька років на піку моди снуди – широкі шарфи, з’єднані у кільце. Носяться вони в один оборот, і в такому випадку можуть бути пов’язані складним, хитромудрим візерунком (коси, арани), або в два обороти (для такої моделі підійде одна з численних варіацій візерунка «гумка»).

А оскільки шарфів має бути кілька, то чому б не випробувати на практиці різні схеми, тим більше, що їх безліч?! В’язальниці, що починають, спицями свій шлях у хобі починають саме з в’язання простих моделей цього незамінного аксесуара.