Візерунки для кардигану зі схемами та описом. 135 фото красивих моделей візерунків на жіночих кардиганах для вязання їх спицями та гачком

Візерунки для кардигану – які підібрати для в’язання спицями? Фото красивих та популярних варіантів візерунків для жіночого кардигану.

З настанням міжсезонних похолодань хочеться носити тепліший, але все ж таки стильний одяг. У таку погоду ще не час носити об’ємні светри, пуховики. Тому універсальною частиною гардеробу багатьох дівчат та жінок все частіше стає кардиган.

Це чудове, а головне модне рішення. Він не тільки чудово доповнює будь-який образ, але й може стати яскравою родзинкою. Поєднувати його можна з джинсами та легкою футболкою/топом.

Так само доречно буде його поєднання з однотонною сорочкою та класичними брюками/спідницею. Непоодинокі випадки, коли укорочений кардиган носять поверх сукні.

Моделі кардиганів

Не завжди в магазинах є потрібний розмір одягу, колір та фасон. Вихід із положення завжди є – можна зв’язати кардиган самостійно. До того ж, ви будете впевнені в якості свого виробу. Почати варто з вибору моделі.Якщо ви плануєте носити його влітку, то краще вибрати укорочений або середньої довжини кардиган.У холоднішу пору року буде зручна, а головне практична модель до колін або нижче.

Найбільшим трендовим варіантом зараз є модель-оверсайз. Початківцям буде простіше пов’язати це, адже не доведеться розраховувати точний розмір і робити викрійки.