Як вязати мотив спицями та гачком: красиві схеми квадратних мотивів для початківців (125 фото). Поетапний майстер-клас з виготовлення

Як в’язати мотив: основні правила створення бабусиного мотиву, ірландського мережива та афганської квітки.

Одним з перших прийомів, які намагаються освоїти в’язальниці-початківці, є в’язання різних мотивів. Але що це таке? Під мотивом мають на увазі невеликі елементи (розміри можуть змінюватись в залежності від обраного виробу та побажань самої майстрині). Їхня особливість у тому, що відповідно до однієї схеми необхідно зробити певну кількість однакових елементів.

Їх розрізняють за різними рівнями складності. Однак, для оволодіння навіть найлегшими вам буде достатньо гачка та знання, як в’язати повітряні петлі, стовпчики з одним-двома накидами та стовпчики без накидів. На додаток до всього, для з’єднання окремих фрагментів, вам знадобиться деякі види сполучних швів.

За допомогою мотивів можна створити будь-який елемент одягу. Починаючи від шарфу та закінчуючи светром. Дуже цікаво виглядають пледи, килимки, покривала та серветки.

А найголовніше, що тут можна чергувати нитки різних кольорів, продумувати свої індивідуальні поєднання та комбінації, і ваша робота завжди буде неповторною та унікальною!