Японські візерунки спицями: опис красивих схем вязання візерунків спицями (150 фото ідей). Покроковий майстер-клас для початківців

Японські візерунки спицями: 150 незвичайних схем для в’язання на спицях в домашніх умовах, фото зразків з докладним описом

В’язання відноситься до найдавнішого мистецтва з’єднання ниток із шерсті тварин та прутів чагарників. Що найцікавіше, в’язанням до 16 століття займалися лише чоловіки. Потім настав час «прекрасної статі людства».

Ось тут уже «жінки розгулялися», створюючи інтер’єрні предмети та речі гардеробу. При цьому застосовувалися різні методики в’язання. Про один з них, японські візерунки спицями, буде розказано в цій статті.

Характеристика Японських візерунків

Японські візерунки було створено Хітомі Шіди. Вона є відомим японським дизайнером. І все це завдяки не зовсім приємному сюжету її життя. Хітомі важко хворіла у минулому і щоб не впасти в крайність, вирішила відволіктися.

Так і були створені дані малюнки, але спочатку вони робилися за допомогою машинки. Потім Шиди перенесла творчість створення японських візерунків «в руки спиць». З того часу популярність цього малюнка різко зросла і зростає з кожним роком у всьому світі.

У чому ж особливість такої майстерності? Це насамперед акуратність, невигадливість, але водночас індивідуальність речі, пов’язаної цим малюнком. Шишечки, буфи, кромки та об’ємні візерунки – це все японський орнамент.

Його особливість у тому, що малюнок важко створити початківцям рукодельницям. А ось майстриням зі стажем цілком «по плечу».