Ентерлак спицями: покрокова техніка для початківців. Особливості вязання + майстер-клас з фото та описом

Ентерлак спицями: докладний опис техніки в’язання з прикладами найцікавіших робіт у двох та більше кольорах у різних стилях.

Освоївши просту та дуже привабливу техніку в’язання на спицях під назвою ентерлак, можна доповнити свій гардероб красивими, теплими та практичними предметами одягу.

Таким самим способом можна пов’язати накидки, пледи, килимки та інші аксесуари інтер’єру. Джемпера, трикотажні пальто шарфи-труби, пов’язані в стилі ентерлак, виглядають незвичайно і завжди викликають увагу оточуючих поєднанням однакових квадратиків різних кольорів, що нагадують шиття з клаптів.

Освоєння техніки в’язання новачками

Щоб освоїти початковий етап на шляху до майстерності, треба набратися терпіння та освоїти прийоми в’язання спицями, приступаючи до рукоділля з найпростіших зразків.

  • Якщо новачок вже знає, як в’язати лицьові та виворітні петлі, то буде легше виконувати не найскладнішу з технік – ентерлак.
  • Лицьова сторона в’язання є рівними квадратиками, які примикають до сторін один одного під кутом в 45 градусів.
  • При цьому всі геометричні фігури пов’язані лицьовими петлями, мають однаковий розмір, але чергуються за кольорами, яких може бути від 2-х і більше.


img src=”/wp-content/uploads/wercewxr_4760.jpg”>Для освоєння техніки краще почати з простого квадрата або прямокутника, який можна використовувати як кухонну прихватку або невеликий килимок для табуретки.