Як звязати болеро спицями та гачком: схеми вязання для початківців з майстер-класом, описом, викрійками та 105 фото моделей для дівчинки

Як пов’язати болеро на спицях: моделі, викройки та варіанти пошиття болеро для дівчинки чи жінки з фото безкоштовних схем

Історично болеро як предмет одягу з чоловічого гардеробу вперше було винайдено іспанськими майстрами. Точніше це було незмінним атрибутом тих, хто виконував роль тореадорів.

Гарний силует, пов’язаний з цим чином, знайшов свій відгук у дам, які не тільки взяли на озброєння незвичність одягу, але й внесли в нього свої вдосконалення відповідно до своїх смакових уподобань.

На сьогоднішній день жіночі безрукавки подібного типу мають різну довжину. Крім того, їх можна застібати оригінальною застібкою або зав’язувати витонченими зав’язками.

Мастериці майстрині створили чимало цікавих в’язаних спицями моделей, які можуть, наприклад, урізноманітнити одяг для офісу або стати справжньою окрасою вбрання до вечірнього заходу.

Є моделі, які в’яжуться з ажуром, маючи при цьому легкість і невимушеність, а є варіанти, дещо обтяжені завдяки оригінальній прикрасі «травки», яка вдало імітує хутряну галявину. Якщо перші відмінно гармонують з літніми вбраннями, особливо сарафанами, то другі явно призначені для більш прохолодної пори року.