Зентангл: що це таке, як освоїти та навчитися? Приклади малюнків та візерунків + покрокова техніка малювання для початківців

Зентангл (дудлінг) візерунки для початківців покроково – схеми та фото-приклади малюнків. Вчимося робити патерни у модній техніці

Зентангл став однією з найпопулярніших техніки малювання. Щоб використати її, абсолютно не потрібен талант художника або спеціальні набори пензлів, фарб, крейд або олівців. Все, що потрібне для створення картини, зазвичай знаходиться під рукою.

Опис візерунків Зентангл

Саме поняття зентангла з’явилося нещодавно. Хоча багато радянських і російських школярів давно освоїли цю техніку на нудних шкільних уроках і не менш нудних зборах, заштриховуючи зошити і блокнотні листочки.

При цьому результат, що вийшов, був не важливий тоді, не дуже на нього звертають увагу і зараз. Головне у зентанглі сам процес.

Якщо говорити професійною мовою, зентангл є графічним малюнком, розташованим на невеликому клаптику паперу.

В ідеалі майбутнє творіння має становити квадрат зі стороною 9 сантиметрів (деякі програмісти стверджують, що такі розміри були придумані під габарити дискет, а саме поняття виникло завдяки цій творчій професії, представники якої частенько перезавантажували власні мізки, чортяні абстрактні лінії на клаптики документації).

У традиційному виконанні зентангл малюється тільки на білому папері і лише чорним чорнилом, але зараз ця вимога не є неодмінною умовою.