Макраме для початківців: схема, як плести, підібрати нитки та робити гарні вузли для браслетів та кашпо для квітів своїми руками

Макраме для початківців (105 фото ідей): вчимося плести вузли, панно та браслети, кашпо, квіти, сов, тварин та сумки з нуля

Амулет з давніх-давен був призначений для захисту людини від зла, ось чому у слов’ян склалася давня традиція самостійно виготовляти різного роду вузлики, щоб потім або просто носити їх на собі, або вішати в різних частинах кімнати, в тому числі і над ліжком. .

Згодом таке вміння перетворилося на справжнє мистецтво, а майстрів такого рукоділля стали цінувати та поважати повсюдно.

Що таке Макраме

В даний час ця тенденція недарма вважається модною поряд зі своїм практичним застосуванням. Декор з макрам створює унікальну ні з чим незрівнянну обстановку, дозволяючи як би одночасно і поринути в давні часи і пізнати красу сучасного світу.

У декорі задіяні найрізноманітніші матеріали, починаючи від красивих намиста і бабок, закінчуючи напівдорогоцінним камінням поряд з дорогоцінним.

Щоб поринути в цю тему, варто просто спробувати освоїти одну, дві техніки плетіння, які вважаються найпростішими і здатні бути виконані навіть початківцями.

Для того, хто займався живописом, буде цілком зрозумілим наступне порівняння – один мазок за іншим, так малюється картина, поряд із плетінням, у якому неквапливо один ряд лягає за іншим.