Японська техніка помилена: картини з квітів та рослин своїми руками. Покроковий майстер-клас з фото та описом техніки створення прикрас

Японська техніка помилана: виготовлення картин своїми руками від А до Я! Докладно про те, що це таке і чим цікаве мистецтво

Збором гербарію займався, напевно, кожен у шкільному віці за завданням викладача ботаніка, в Японії ж це стародавнє і поширене прикладне мистецтво, яке полягає не в простому збиранні, а творенні справжніх живописних полотен, «намальованих» за допомогою рослинності.

>

Якщо ви зачаровані красою навколишнього світу і відчуваєте в собі пульсуючу творчу жилку, саме час спробувати себе в цій захоплюючій справі, ось побачите, результати перевершать усі очікування.

Подібне проведення часу корисне і діткам для розширення кругозору, розвитку дрібної моторики рук та художнього смаку.

Історична довідка техніки помилана

Першовідкривачами цієї дивовижної творчості вважаються самураї Країни Вранішнього Сонця. Воїн мав любити природу, розчиняться у ній, осягаючи її глибинну силу, і спокійно виконувати монотонну роботу, володіючи врівноваженістю і концентрацією уваги.

Осібана була своєрідним тренуванням у вихованні у людини цих якостей.


У японців існує спеціальна технологія довгострокового збереження шедеврів. Примірники полягали під скло з викаченим повітрям для дотримання повного вакууму, що було запорукою їхньої тривалої безпеки.

Лише в XIX столітті затребуване флористичне мистецтво переступило межі Японії, з’явившись спочатку в Англії, а потім і в інших європейських державах, підкоривши європейців своєю ексклюзивністю та душевністю.