Вязані гетри спицями та гачком: схеми з поетапним описом для початківців, як вязати гетри з бавовни, шерсті, меланжевої пряжі

В’язані гетри жіночі (на зимові черевики): опис найкращих схем, модних моделей та візерунків 2024 року для спиць чи гачка

Якщо спочатку такий виріб був виключно спортивною атрибутикою для футболістів та занять аеробікою, то останнім часом сталася істотна зміна у світогляді представниць жіночої статі, які стали носити таку модну та зручну річ на вулиці, причому не лише зі спортивним взуттям, але і з підборами.

Моделі бувають різними відповідно до їх прямої функціональності. Одні в’яжуться із теплого матеріалу досить щільно, щоб ногам було тепло. Для інших важливішим є привабливий і естетичний зовнішній вигляд, який створює химерний ажур.


Початківці рекомендується в першу чергу мати уявлення про те, які можуть застосовуватися види петель для виконання такої роботи, а також розібратися з вибраним описом.

Найпростіші моделі в’яжуться за допомогою лицьових петельок поряд із виворітними. Більш складні гетри вимагають навичок та вміння вив’язування інших видів петель. У повному обсязі інформацію можна почерпнути на сайті, що сподобався.