Вязання шнурів гачком та спицями (110 фото з описом): покрокові безкоштовні схеми + майстер-клас, як звязати декоративний шнур

В’язання шнурів різних видів: ТОП-10 варіантів виконання на двох петлях декоративних шнурів для ірландського мережива та пінеток

Найзвичайніші в’язані речі, якщо отримують оригінальне оформлення шнурами, стають іншими — зручними та практичними. Це аксесуар та різновид застібки.

Шнур використовують як пояс для туніки, канву для спідниці, основу для намистин кольє і не тільки. Щоб вив’язати його, знадобиться пряжа, спиці або гачок, а також на вибір одна з технік, про які йтиметься далі.

Загальні рекомендації щодо в’язання шнурів

Перед початком роботи слід підготувати нитки. Можна використовувати будь-які. Менш краща ангора, махер, тому що шнур з них швидше може вимагати заміни.

Все залежить від його призначення, наскільки сильно він пошкоджуватиметься, якими будуть його функції і від того, чи можна іншу пряжу вибрати.

Якщо потрібні ті ж нитки, з яких зроблена основна річ, яка доповнюється шнурівкою, вибирати не доводиться. Краще зв’язати наперед запасний. Коли перший перестане бути пухнастим, гарним, ситуацію можна виправити.

Їх можна використовувати для аплікації і в цьому випадку ця пряжа підійде. Але, мабуть, це всі випадки.

  • Переважна пряжа з крученою гладкою ниткою середньої товщини, яка витримуватиме натяг. Важливо приділити увагу кольору.
  • Контраст і яскраву палітру, що переходять один в інший відтінки, блиск можна виразити, вибравши відповідного кольору моток.
  • За допомогою такого штриха, як яскравий шнур на сукні, кофті, капелюсі, легко змінити стиль, зробити його індивідуальним, чітким.Спіці для в’язання бажано вибрати короткі. Панчішні спиці ідеальні, оскільки набирається невелика кількість петель. Краще щоб вони були трохи тоншими за нитки. Гачок для в’язання також має бути трохи тоншим.