Вязання шапочки: схеми для вязання спицями та гачком модних шапок для дівчини або жінки на зиму (125 фото моделей)

В’язання шапочки покроково своїми руками: схеми жіночих головних уборів на осінь, весну, зиму з товстої або тонкої пряжі

Реч, зроблений вручну в сучасний час цінується набагато більше, ніж будь-яка навіть найдорожча. Зробити приємне коханим і собі можна, створивши своїми руками, наприклад, шапку.

В’язані шапки відрізняються шармом, великим асортиментом візерунків та радістю самого процесу виготовлення.

Шапка, в’язана гачком

В’язання можна здійснювати за допомогою гачка або спиць. Відмінність цих двох способів у інструменті, використовуваному до роботи, а й у процесі. В’язання гачком має безліч переваг, до того ж для багатьох це простіший варіант роботи.

Насамперед, шапка, в’язана гачком, може бути не тільки щільною, зігріваючою, а й легкою. Ажурні шапки із застосуванням красивих візерунків добре зігрівають і виглядають оригінально. Гачком робити ажурні візерунки простіше і виходять більш повітряними.

Шапка, в’язана гачком, може бути зроблена в різних стилях. Щільні зимові шапки так само, як і легкі ажурні, можна прикрасити різноманітними візерунками.

А найпростіший спосіб в’язання гачком — це виготовлення речей із окремих частин.Спочатку в’яжуться окремі мотиви, а потім за допомогою гачка вони легко поєднуються в єдине ціле.