Як підвертати джинси правильно? Інструкція, як підвернути штани модно та красиво із збереженням низу, манжета або гумкою під кросівки

Як підвертати джинси правильно (чоловічі та жіночі): ТОП-10 стильних способів, як закатати штани, щоб це дивитись красиво

Джинси – вид одягу, мода на який ніколи не проходить. Особливо якщо справа стосується повсякденного гардеробу. Щоб виглядати невимушено і додати родзинку в образ, досить просто правильно підвернути штани.

Прості варіанти, як повертати джинси

Можна підвернути за допомогою звичайної манжети, ширина якої два сантиметри. Враховуючи висоту джинсів, один раз зігнути низ штанин на два сантиметри. Під такий варіант найкраще підійде класичний стиль джинсів із широким взуттям.

  • Ті самі дії, що й у попередньому варіанті, тільки манжета тут п’ять сантиметрів. Такий варіант буде виглядати із щільними та приталеними джинсами та взуттям із великою товстою підошвою.
  • Манжету підвертають у три-чотири шари. Поєднується зі скінні та шльопанцями, мокасинами та білим спортивним взуттям.
  • Щоб завузити підкат, низ штанини підвертається вгору, потім двічі на зовнішню сторону. Після закріпити штанину на місці, щоб не сповзала. Вийде трохи звужена манжета. Проробити ці маніпуляцітільки з тими штанами, які мають запас матеріалу. Одягати можна спортивне взуття, літнє відкрите, а також черевики.

Щільну манжету можна отримати, якщо складати по два рази кожен край штанини, по два-три сантиметри. Широкі штани, пошиті із щільної матерії, чудово підійдуть для такого.

В якості відповідного взуття можна звернути увагу на топ-сайдери з м’якої оксамитової шкіри, кросівки, кеди, туфлі з відкритим шнурівкою та пришитими бічними сторонами поверх передньої частини.

У повсякденному носінні чотири рази підвернути штанини на три-чотири сантиметри. Штани стануть схожими на шорти. Складки не забираються, вони нададуть підвороту легку недбалість. Відмінно підійдуть шльопанці, мокасини та взуття для занять спортом.

Складена вдвічі манжета робиться за тією самою схемою. Єдиний нюанс: усередині двічі повертають. Такі маніпуляції проводять із широкими джинсами, зробленими із жорсткого матеріалу. З ними краще одягти сандалі, черевики, спортивне взуття.