Фріволіте для початківців: техніка та схеми плетіння чокера, та браслета голкою, гачком, човником. Опис базових принципів фріволіте

Фріволіте для початківців: історія створення мережива. Усі основи техніки плетіння голкою, човником та гачком у домашніх умовах

Техніка плетіння під назвою «фріволіте» одночасно нагадує мережива та дрібниці, зроблені способом вузликового в’язання макраме. Окремим видом рукоділля фриволіт є через застосування товстих ниток або мотузок для в’язання невеликих дрібниць і аксесуарів, чим відрізняється від виготовлення тонкого мережива.

До макрами, близька до нього техніка, має відношення тільки у схожих способах в’язання деяких вузлів, але має ширші можливості у виконанні витончених предметів.

Що можна зробити у техніці фриволіті

Виникло незвичайне мистецтво плетіння зі шнурів та жорстких ниток, як спосіб виконання міцних ажурних елементів для декоративного оздоблення одягу або внутрішнього оздоблення приміщень.

В даний час, крім традиційного використання витончених мереживних виробів, майстрині виготовляють безліч незвичайних аксесуарів, таких як браслети, кулони, сережки, віяла, літні сумки та парасольки, а також інші симпатичні дрібниці.

Виконані з різнокольорових мотузок, джгутів і товстих ниток ці предмети довго зберігають початкову форму і служать оригінальними прикрасами.