Японське вязання візерунків спицями та гачком для початківців. 50 моделей зі схемами російською мовою з описом техніки вязання

Японське в’язання своїми руками — велика фото-підбірка візерунків із розшифровкою схем для початківців, зроблених спицями та гачком.

Японське в’язання – унікальний вид мистецтва, за допомогою якого можна створити неймовірно красиві на вигляд вироби. Якщо ви любите рукоділництво, але ще не знайомі з даною технікою – ця стаття саме для вас.

Тут ви дізнаєтеся, що таке японське в’язання, і чим воно так сильно приваблює багатьох в’язальниць по всьому світу. Можливо, коли ви спробуєте створити будь-яку річ у цій техніці, ви зрозумієте, що вона сподобалася вам сильніше за всіх інших.

Відмінності японського в’язання

Звідки взагалі узявся цей напрямок? Чому багато майстринь використовують його, щоб в’язати свої твори? Перше полотно, створене в даній техніці, було виконано за допомогою машинки. Результат роботи виявився неймовірно унікальним та чудово красивим.

Він відрізнявся ніжністю, незвичайними візерунками, особливою елегантністю крою. Зараз серед в’язаних предметів гардеробу є вироби, прикрашені найрізноманітнішими фігурами: «шишечками», «буфами», аранськими панелями та іншим.

  • Головні особливості японського в’язання виділяють його серед будь-яких інших в’язальних технік.
  • Від класичних європейських напрямків воно дуже відрізняється елегантністю, вигадливістю та оригінальністю.
  • На перший погляд може здатися, що всі елементи цього виду мистецтва є неймовірно важкими, а навчитися їх виконанню вкрай важко.

Насправді, якщо ви підійдете до вивчення кожної деталі та всієї техніки відповідально, з належною увагою, то труднощів у вас ніяких не виникне. А після кількох тренувань, коли рука буде набита, ви навіть зможете змайструвати власний чудовий виріб.

З найважливіших особливостей японського в’язання варто виділити лише дві:

  • Сенс. Його складає все, що виділяє техніку серед інших подібних: оригінальність, незвичайність, самобутність, складність, цікавість, вигадливість та витонченість. Крім цього, в ній особливо виділяються різноманітні переплетення та їх краса. Багато візерунків доступні для виконання досвідченішим майстринкам, ніж новачкам.
  • Форма. Інструкції до різних візерункам описуються і словами (як правило, це здебільшого відноситься до європейських та американських методів), і схемами. Японське ж в’язання найчастіше представлене як схем.Візерунки даної техніки дуже рідко описуються словами – зазвичай все пояснюється схемою. Це означає, що напрямок має велику кількість особливих умовних позначень, з якими доведеться ознайомитися перед роботою.

У книгах з японського в’язання, як правило, неймовірно багато схем. Щоб розібратися в них та зуміти зв’язати гарну річ, доведеться приділити час вивченню умовних позначень.

Після ознайомлення з ними ви зможете запросто розуміти будь-які схеми та бачити замість невідомих заручок легкі підказки.