Рукавички гачком: прості схеми жіночих, чоловічих, дитячих, для малюків рукавичок з красивим візерунком та майстер-класом, як вязати (115 фото)

Рукавички гачком: як зв’язати своїми руками для дітей та дорослих? Покроковий опис схем найпопулярніших моделей
Рукавички або рукавички – незамінний елемент одягу в холодну пору року. Звісно, ​​їх можна купити в магазині. Але будь-яка майстриня знає, що немає нічого приємнішого, ніж річ, створена своїми руками, в яку вкладені любов і турбота.

Крім того, вдало створений екземпляр за своїм стилем та естетикою легко обжене одноманітні та типові покупні варіанти.

Варежки – це чудовий подарунок дорогій людині, а також чудова можливість покращити свої рукодільні навички. Крім того, вони в’яжуться досить легко, що ідеально підходить для початківців.





Для кого в’язати рукавиці

Варежки вигідно відрізняються від своїх колег рукавичок тим, що за рахунок загального відділення для чотирьох пальців набагато краще зберігають тепло.






Існує багато різновидів, доступних для початківців:

  • Для новонароджених (так звані подряпини) – захищають обличчя малюка від його рухів руками;
  • Для хлопчиків – щільні вироби темного кольору з цікавими візерунками, що зберігають тепло взимку;
  • Для дівчаток – вироби у світлих тонах, із прикрасами у вигляді сніжинок або інших стильних зображень;
  • Для чоловіків – переважно щільної текстури, для збереження від холоду та вологи, а також які допомагають при фізичній роботі на відкритому повітрі;
  • Для жінок – повітряні стильні вироби, ажурні та естетичні, тут можливий максимальний прояв фантазії для створення унікальної привабливої ​​речі.

Як видно, рукавиці – це досить універсальний предмет одягу, що підходить практично всім, і навчитися їх в’язати має кожна майстриня.