Фокуси з монеткою для початківців: секрети виконання ефектних та легких трюків з монеткою (навчання для новачків)

Фокуси з монеткою для початківців – навчання ефектним трюкам: секрети виконання простих фокусів зі зникненням монети

Проведення будь-якого свята і, особливо, дитячого, складно уявити без застосування різноманітних розваг, особливо фокусів.

Як дуже прийнятний варіант виступають фокуси з монеткою. Існує безліч варіантів, реалізувати які можуть навіть люди без спеціальної підготовки.

Як змусити монету пройти крізь стіл

Незважаючи на те, що подібний фокус не відрізняється складністю, його використання здатне викликати щире захоплення не тільки у дітей, а й у дорослих.

 • Спочатку необхідно показати всім присутнім монету, щоб вони могли переконатися в її справжності.
 • Потому вона переміщається в долонях, прокручується ребром по столу і після цього різко притискається долонею до поверхні столу.
 • При цьому вкрай важливо, щоб вона відразу зникла з уваги для того, щоб надалі виникнути з-під столу.
Коли дитина простукує монетою по поверхні, монети в руці вже немає. При цьому в момент, коли монета закривається пальцями другої руки, необхідно злегка розтиснути пальці і забезпечити падіння такого предмета в долоню.

Проходження монети через склянку

Більшість дітей добре знають, що попустити певний предмет через скло і при цьому не пошкодити його, неможливо.

Тому певний фурор зробить фокус, у якому велика монета, після легкої бавовни долонею, зможе пройти через денце склянки, але сам він продовжить стояти на поверхні у цілковитій безпеці.

Щоб провести такий фокус, необхідно використати:

 1. Прозора склянка.
 2. Монета.
 3. Артистичні вміння та спритність рук.

Спочатку необхідно продемонструвати глядачам як саму монету, так і склянку. Щоб доповнити посилити віру у все, що відбувається, можна постукати по самому посуду, що допоможе переконатися у повній відсутності певних прорізів або щілин.

Далі необхідно зобразити ніби монета переміщується в іншу руку.Насправді важливо сприяти обережному затиску монети між долонею і мізинцем. Завдяки подібним діям, можливо, вберегти так звану схованку від сторонніх очей.

Наступною дією є взяття склянки, і створити умови, в яких монета розташовуватиметься над нею. При цьому важливо в той момент, коли друга рука вдарить по денце, розтиснути пальці. Завдяки цьому та дзвону металу, стане можливим переконати у всьому тому, що сталося, навіть тих, хто не особливо вірить у такі речі.


Альтернативний фокус

Ще одним способом одночасно розвеселити та здивувати публіку – провести фокус з використанням монетки, кульки та скляної склянки (як альтернативний варіант можна використовувати пляшку).

Варто відзначити, що технічне проведення такого фокусу досить просте, а значить, забезпечити його реалізацію можуть навіть найменші діти.

Для здійснення такого фокусу необхідно застосовувати такі елементи:

 • склянка або пляшка, виготовлена ​​зі скла;
 • Пара монет;
 • Плівка для упаковки або прозора повітряна кулька.

Щоб технічно правильно реалізувати такий фокус, необхідно спочатку як слід потренуватися. При виконанні трюку, спочатку береться монета і сильно вдавлюється в гуму або в м’яку плівку. Допустимо застосування й інших матеріалів, але дуже важливо, щоб вони могли зберігати свою форму.

Після цього плівка акуратно розправляється та розтягується над склянкою. Завдяки подібним маніпуляціям можна побачити, що монета щільно прикріпилася до прозорого матеріалу. Крім того, створюється ефект, при якому здається ніби вона лежить на ньому зверху, а не знизу.

На заключному етапі необхідно взяти другу монету, вимовити певні заклинання, що додасть всьому, що відбувається, ще більшу загадковість і дозволить повірити в те, що відбувається.Далі важливо почати акуратно терти плівку. Через кілька секунд після подібних маніпуляцій монета впаде вниз і при цьому багато хто не зможе здогадатися, яким чином були проведені всі необхідні дії.

Особливості фокусу з монетою за вухом

Багато хто знає про існування такого фокусу, але не має чіткого уявлення про особливості його реалізації.

Основні дії зводяться в цьому випадку до проведення наступних маніпуляцій:

 • За допомогою вільної лівої руки відволікається увага, при цьому ребра самої монети тримаються 4 пальцями правої руки;
 • Монету, що знаходиться в правій руці, необхідно накрити вільною лівою рукою, яка має бути представлена ​​у формі клешні;
 • Після цього монета опускається за допомогою великого пальця правої руки і лягає у проріз, утворений з’єднанням таких пальців як середній, безіменний та мізинець;
 • щоб забезпечити максимальний ефект, фокус необхідно виконувати під величиною 45 градусів; при цьому дуже важливо, щоб рухи, що здійснюються лівою рукою, повністю нагадували повноцінне захоплення.

Як посилити ефект від фокусу

Фокусів з монетами, як тих, що вимагають певної підготовки, так і тих, для втілення яких особливі навички не потрібні, існує безліч.

Щоб вони допомогли урізноманітнити свято, дуже важливо, дотримуватися певних правил, основними серед яких є:

 • Підготовка спеціальної атрибутики (наприклад, використання певних елементів декору, костюма);
 • Незалежно від того, наскільки складний фокус, дуже важливо відрепетирувати його як мінімум пару разів, що допоможе сформувати додаткову впевненість у всьому, що відбувається, а також уникнути виникнення форс-мажору;
 • Щоб був присутній елемент несподіванки, дуже важливо не повідомляти публіці про свої подальші дії, здійснювати досить швидкі рухи при реалізації фокусу також не варто, оскільки це знижує довіру;
 • Після заходу також не варто повідомляти про особливості проведення фокусів.

Таким чином, щоб здивувати публіку, абсолютно необов’язково вдаватися до складних трюків та залучення дорогих аніматорів. Організувати дивовижне свято цілком можливо самостійно.


Фото найкращих фокусів із монеткою