Розміри для вязання: таблиця з порадами, як зняти мірки для жіночого, чоловічого, дитячого одягу, для викрійок рукавичок і рукавичок

Розміри для в’язання (шапки та дорослого одягу): посібник, як зняти мірки для побудови викройки в’язаного виробу

В останні роки самостійне виготовлення речей (наприклад, за допомогою шиття або в’язання) набуває все більшого поширення. Великою мірою це обумовлено тим, що саме на підставі такого підходу можна створити по-справжньому оригінальні речі.

При цьому дуже важливо мати уявлення про те, як необхідно визначити оптимальні розміри для в’язання.

Як правильно зняти мірки

Більшість фахівців, які займаються виробництвом в’язаних речей, поступово звикають до необхідності знімати мірки і роблять це без особливих зусиль.

При цьому необхідно брати до уваги такі параметри:

  1. Обхват грудей – щоб виміряти цей параметр, необхідно використовувати стрічку. Вкрай важливо, щоб вона проходила горизонтально навколо тулуба. При цьому важливо зважати на найбільші виступи грудей.
  2. Для визначення розмірів талії потрібно розмістити стрічку навколо тулуба на рівні лінії стегна.
  3. Повне обхват стегон вимірюється з обов’язковим урахуванням виступу живота. При цьому стрічка повинна проходити горизонтально та вздовж усього тулуба. Що ж стосується проведення вимірів зі спини – всі необхідні дії потрібно проводити по точках сідниць, що найбільш виступають.Для того, щоб більш точно провести виміри виступу живота, необхідно використовувати лінійку.

Багато фахівців радять з метою підвищення точності знятих мірок, використовувати настановний пояс.