Як правильно вязати зверху від горловини? Майстер-клас з покроковим описом простих схем (120 фото)

В’язання реглану зверху для жінок спицями та гачком (для кофти з рукавами). Дуже докладна схема створення візерунка регланної лінії

В’язані речі – це завжди модно, красиво, незвичайно і водночас додає власнику почуття затишку та зібраності. Особливо якщо справа стосується акуратно пов’язаних виробів за допомогою реглану.

Саме така в’язка допомагає отримати річ без швів, що виглядає дуже презентабельно. Про особливості в’язання реглану буде розказано далі.

Що таке реглан

Реглан відноситься до мистецтва в’язання рукавів одягу. Особливість його в тому, що рукав викроюється разом із плечовою частиною переда або, як її ще називають поличкою. А також із спиною виробу. Прародителем цього в’язання є британець фельдмаршал барон Реглан.

І все це через неприємні збіги обставин під час битви при Ватерлоо, де він втратив праву руку. Саме для того, щоб його недолік не так впадав у вічі оточуючим, був придуманий такий крій одягу. Надалі – реглан.

Такий крій завжди в моді, вважаючись класикою, він має з’єднання передпліччя і частини нижче за горловину в будь-якій тканині. Усього налічується п’ять видів реглану:

  1. Класика. В даному випадку рукавчик, що топиться, виділяється з горловини до 1,5 см;
  2. Реглан з однієї точки.Пройма виходить із основи шиї;
  3. Безшовне в’язання зверху донизу. Пройм знаходиться паралельно плечу на деякій відстані від нього;
  4. Кокетка. Рукав речі пов’язані з кокеткою;
  5. Пол реглан. Пройма виходить із середини плеча.